Ważna informacja dla osób niedowidzących

E-rejestracja Projekty współfinansowane z funduszy unijnych English VersionChange language

Strona główna » Program „Performance Assessment Tool for Quality Improvement in Hospitals” (PATH)

Szpital Zachodni bierze udział w międzynarodowym programie Performance Assessment Tool for Quality Improvement in Hospitals – Narzędzie dla Oceny Poprawy Jakości w Szpitalach (PATH). Jest to Projekt Światowej Organizacji Zdrowia wspierający kraje członkowskie WHO w monitorowaniu i poprawie jakości funkcjonowania szpitali. Wskaźniki projektu PATH wynikają z pilotażu w 51 szpitalach z 6 krajów (Belgia, region Ontario w Kanadzie, Dania, Francja, Słowacja, oraz Natal Region w Republice Południowej Afryki) oraz decyzji Międzynarodowego Komitetu Sterującego ekspertów.