Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim
Ważna informacja dla osób niedowidzących

Informacja medyczna: 22 755 90 49

Dofinansowanie ze środków Budżetu Państwa Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

Reżim sanitarny w szpitalu

Strona główna » Dla pacjenta » Reżim sanitarny w szpitalu

ZAKŁADKA ARCHIWALNA

W związku z trwającą pandemią wprowadzony został reżim sanitarny na terenie CAŁEGO szpitala, do którego stosowania zobowiązani są pacjenci, osoby towarzyszące i personel szpitala.

Korzystanie z usług szpitala – w tym ze świadczeń zdrowotnych – może być obarczone ryzykiem zakażenia wirusem SARS-Cov 2 .

W szpitalu obowiązują Wytyczne Ministerstwa Zdrowia związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 dostępne na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia .

Podstawowe zasady reżimu sanitarnego obejmują:

Wskazane jest, by wizyty w szpitalu miały miejsce gdy u pacjenta istnieje zagrożenie życia lub zdrowia, a w przypadku wizyt i przyjęć planowych, gdy stan zdrowia ulegnie pogorszeniu.

Każda osoba korzystająca z usług i świadczeń zdrowotnych realizowanych przez szpital w okresie trwającej pandemii może uzyskać szczegółowe informacje w zakresie stosowania reżimu sanitarnego od osoby sprawującej opiekę medyczną lub od Pielęgniarki Epidemiologicznej pod numerem telefonu 22 755 9 494.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny
Szpital Zachodni
im. św. Jana Pawła II

ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie
© Copyright 2018 Szpital Zachodni | Realizacja MediaHealth
Kliknij, aby wysłuchać zaznaczony tekst