Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

Strona główna » Projekty współfinansowane z funduszy unijnych » Budowanie pozycji Szpitala Zachodniego na międzynarodowym rynku turystyki medycznej

Budowanie pozycji Szpitala Zachodniego na międzynarodowym rynku turystyki medycznej - img

Całkowita wartość projektu: 247 975,64 PLN
Wysokość dofinansowania z Funduszy Europejskich: 185 692,04 PLN
Okres realizacji projektu: 01.05.2013 – 30.04.2015 – PROJEKT ZAKOŃCZONY

W 2014 roku została zawarta umowa o dofinansowanie projektu „Budowanie pozycji Szpitala Zachodniego na międzynarodowym rynku turystyki medycznej” w ramach poddziałania 6.5.2 Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013.
W ramach współpracy z Konsorcjum trzech firm: Europejskiego Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o., AMEDS Centrum Sp. z o. o. oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Szpital Zachodni jako jedyny szpital publiczny w Polsce przystąpił do projektu mającego na celu promocję turystyki medycznej.
Celem realizacji Branżowego Programu Promocji Branży Turystyki Medycznej było wykreowanie nowych polskich silnych marek, rozpoznawalnych na świecie i kojarzonych dzięki temu z krajem pochodzenia. Działania były skierowane do potencjalnych pacjentów oraz firm pośredniczących, zainteresowanych świadczeniem usług medycznych dla pacjentów –  z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Rosji, Norwegii – w Szpitalu Zachodnim. W ramach projektu przedstawiciele Szpitala Zachodniego uczestniczyli w międzynarodowych konferencjach, targach i wystawach branżowych, szkoleniach i misjach gospodarczych.

Galeria zdjęć:

W dniach 28.02.2014r. – 03.03.2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Targach Turystyki Medycznej "MEDSHOW" w Moskwie.

Galeria 1 Galeria 2

W dniach 05 – 06 marca 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Imprezie Targowo - Wystawienniczej pn. "International Medical Travel Exhibition and Conference" w Dubaju.

Galeria 1 Galeria 2

W dniach 10-11 kwietnia 2014 roku Szpital Zachodni uczestniczył w Misji Gospodarczej w Niemczech - Kolonia/Berlin.

Galeria 1

W dniach 12-13 czerwca 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w szkoleniu dla placówek medycznych w ramach branżowego projektu promocji turystyki medycznej „Marketing i promocja firmy na rynkach międzynarodowych”.

W dniach 08 – 09 lipca 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Misji Gospodarczej w Londynie.

Galeria 1 Galeria 2

W dniach 10 – 12 lipca 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Imprezie Targowo – Wystawienniczej Destination Health The Health & Medical Tourism Show w Londynie.

Galeria 1 Galeria 2

W dniach 22 – 25 września 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Targach Turystyki Medycznej "World Medical Tourism & Global Healthcare Congress" – Waszyngton.

Galeria 1 Galeria 2

W dniach 18 - 19 listopada 2014r. Szpital Zachodni uczestniczył w Misji Gospodarczej w Norwegii - Oslo.

Galeria 1

W dniach 25 - 26 lutego 2015r. Szpital Zachodni uczestniczył w Misji Gospodarczej w Kaliningradzie.

Galeria 1

W dniach 26 lutego – 1 marca 2015r. Szpital Zachodni uczestniczył w Targach Turystyki Medycznej „Medshow” w Moskwie.

Galeria 1

W dniach 4 - 8 marca 2015r. Szpital Zachodni uczestniczył w Konferencji i Targach ITB w Berlinie.