Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim
Ważna informacja dla osób niedowidzących

Informacja medyczna: 22 755 90 49

Dofinansowanie ze środków Budżetu Państwa Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

Szkolenia

Strona główna » Oddziały » Szkolenia

Oddział Chirurgii Ogólnej prowadzi 5-cio dniowe odpłatne szkolenia z zakresu podstaw technik chirurgii laparoskopowej. W skład szkolenia wchodzi udział w planowych i dyżurnych zabiegach operacyjnych oraz trening na symulatorach.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (22) 755 92 10

Oddział Chirurgii Ogólnej prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii małoinwazyjnej. Wykładowcami są asystenci Oddziału oraz goście – wybitni specjaliści zapraszani do wygłaszania wykładów czy prowadzenia warsztatów. Kursy laparoskopowe prowadzone są wspólnie z firmą Medim–Storz i współfinansowane z funduszy unijnych.

Warsztaty staplerowe organizowane są wspólnie z firmą TYCO, a chirurgii małoinwazyjnej wspólnie z firmą Gore i Johnson&Johnson.

Oddział jako jeden z 19 w Polsce uzyskał Akredytację do prowadzenia szkoleń Podstawowych Technik Laparoskopowych, wydaną we wrześniu 2006r., przez Sekcję Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich (Kielce).

Galeria zdjęć

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny
Szpital Zachodni
im. św. Jana Pawła II

ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie
© Copyright 2018 Szpital Zachodni | Realizacja MediaHealth
Kliknij, aby wysłuchać zaznaczony tekst