Oddział Chorób Wewnętrznych, Pododdział Geriatryczny

Sekretariat: (22) 755 90 12
Ordynator: (22) 755 90 10

interna@szpitalzachodni.pl

Oddział Wewnętrzny wraz z Pododdziałem Geriatrycznym dysponuje 46 łóżkami w salach 2 i 3-osobowych z własnymi węzłami sanitarnymi. Ponadto w oddziale znajdują się sale o podwyższonym nadzorze przeznaczone do leczenia chorych w stanach zagrożenia życia. W oddziale prowadzona jest diagnostyka i leczenie w oparciu o nowoczesną bazę sprzętową Szpitala w skład której wchodzą:

Oddział pełni dyżur codziennie, przyjmuje pacjentów ze schorzeniami z zakresu chorób wewnętrznych.

Oddział ma akredytację Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych i staży kierunkowych z chorób wewnętrznych. W Oddziale zatrudnionych jest 9 rezydentów.