Strona główna » Znamy wyniki Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje”

Znamy wyniki Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje”

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że w organizowanym po raz piąty konkursie „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje” Szpital Zachodni zajął drugie miejsce w kategorii „Nowatorskie produkty i usługi poprawiające jakość życia, zdrowia i dostęp do usług”.
Tak wysoką pozycje zajęliśmy dzięki projektowi „Rozwój e-usług i ich integracja z systemem informatycznym z wykorzystaniem innowacyjnych technologii w SPS Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim”.

Link do wyników konkursu

Raport „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje” dystrybuowany z „Dziennikiem Gazetą Prawną”, czwartek 29 września 2022 r.