Strona główna » Spotkanie grodziskich seniorów z personelem medycznym Szpitala Zachodniego.

W dniu 29 maja 2023 r. w Mediatece odbyło sie spotkanie grodziskich seniorów z personelem medycznym Szpitala Zachodniego.
W jego trakcie zapoznano osoby uczestniczące w spotkaniu z następującymi tematami:
1. Odpowiednie odżywianie osób starszych – mgr Aleksandra Tyszko – dietetyk Szpitala,
2. Profilaktyka choroby zwyrodnieniowej – mgr Jacek Wojtczak
3. Profilaktyka chorób układu krążenia – mgr Radosław Tomczak.
Mamy nadzieję, że wiedza uzyskana na spotkaniu będzie miała wpływ na poprawę samopoczucie uczestników.