Strona główna » Profilaktyczne badania w kierunku miażdżycy tętnic kończyn dolnych.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Starosta Powiatu Grodziskiego  oraz Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II zapraszają kobiety  w wieku 60 – 75 lat oraz mężczyzn w wieku 55 -75 lat – będących mieszkańcami Gminy Grodzisk Mazowiecki – na profilaktyczne badania przesiewowe w kierunku miażdżycy tętnic kończyn dolnych.

Zapisy na  badania będą prowadzone od dnia 1 października 2019 roku w Mediatece przy ul. 3 Maja 57, w godz. 10.00 – 18.00.