Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim
Osoby niedowidzące
AAAkonkrast ikona

E-rejestracja Projekty zrealizowane z fuduszu EU Wersja angielska

Ogłoszenia

Strona główna » OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO NA NAJEM POMIESZCZENIA NA APTEKĘ OGÓLNODOSTĘPNĄ

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim, ul. Daleka 11 niniejszym informuje, że zostało zakończone postępowanie przetargowe na wynajem pomieszczeń na prowadzenie apteki ogólnodostępnej w budynku Szpitala Zachodniego, ul. Daleka 11. Termin składania ofert upłynął w dniu 12.09.2018 r.o godzinie 10.00 do tego czasu wpłynęła jedna oferta.

Komisja powołana Zarządzeniem Wewnętrznym Dyrektora przyjęła złożoną ofertę.

Firmy – MEDEA Sp. z o. o. 40-058 Katowice, ul. Marii Skłodowskiej- Curie 22.

O terminie podpisania o umowy, oferent zostanie powiadomiony telefoniczne lub na podany adres e-mail.

Informacja Medyczna

Centralna Rejestracja