Ważna informacja dla osób niedowidzących
AAAkonkrast ikona

E-rejestracja Projekty zrealizowane z fuduszu EU English VersionChange language

Aktualności

Strona główna » Dofinansowanie na zakup kardiomonitorów i centrali monitorującej w ramach POLKARD

W Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Zachodniego leczymy pacjentów, wśród których spora grupa to osoby ze schorzeniami kardiologicznymi.
Chorzy wymagają nie tylko opieki, diagnostyki oraz terapii, ale również – nierzadko – stałego monitorowania czynności życiowych.
Na potrzeby Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Geriatrycznym, Szpital Zachodni otrzymał dofinansowanie na zakup 6 kardiomonitorów wraz z centralą monitorującą.
Nowoczesny sprzęt pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów w oddziale.

Zakup sprzętu został dofinansowany ze środków budżetu państwa otrzymanych od Ministra Zdrowia w kwocie 42 357,35 zł.
Inwestycja została zrealizowana w ramach Programu Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2017-2020 – zadanie pn.
„Wyposażenie/doposażenie w centrale monitorujące i monitory kardiologiczne oddziałów chorób wewnętrznych w roku 2018”.

Informacja Medyczna

Centralna Rejestracja