Strona główna » BEZPIECZNY SZPITAL PRZYSZŁOŚCI Konkurs INSPIRACJE 2018

W czwartek 7 marca 2019 roku, podczas uroczystej Gali w Katowicach, wręczono nagrody INSPIRACJE. Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali. Organizatorem Konkursu INSPIRACJE jest firma IDEA Trade we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Przewodniczącym kapituły jest dr Marek Tombarkiewicz, dyrektor Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Patronat honorowy nad INSPIRACJAMI 2018 objął Główny Inspektor Sanitarny dr Jarosław Pinkas.

Szpital Zachodni zajął III miejsce w kategorii „Środki i działania poprawiające jakość życia i zdrowia”

Relacja na stronie https://www.szpitalprzyszlosci.pl